Producent środków owadobójczych

Język polski English
  PN-PT8:00 - 16:00
12 266 90 98
pess@pess.com.pl
Jesteś: Główna » Aktualności

Aktualności

Produkcja na zlecenie / Wytwarzanie kontraktowe

31 stycznia 2019

Szanowni Państwo! W związku z modernizacją linii produkcyjnej obroży z PCW, a co za tym idzie zwiększeniem jej wydajności, oferujemy zainteresowanym firmom współpracę w zakresie wytwarzania. W przypadku współpracy długoterminowej oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Zapytania proszę wysyłać na adres: pess@interia.pl czytaj więcej

Oświadczenie dot. BIO-preparatu z olejkiem geraniowym dla psów i kotów 250ml

20 lipca 2018

W związku z pojawiającymi się zapytaniami w sprawie etykiety znajdującej się na opakowaniu BIO-preparatu z olejkiem geraniowym dla psów i kotów oświadczamy, że etykieta termokurczliwa znajdująca się na puszce produktu wskazuje jej rzeczywistą zawartość to jest BIO-preparat z olejkiem geraniowym, jest to oryginalny produkt PESS.

czytaj więcej

PESS na sezon 2018! BIO-Promocja!

01 marca 2018

Nowy sezon walki z pchłami  i kleszczami   uważamy za rozpoczęty!

Od 1 marca do 31 sierpnia b.r. promocja, rabat stały 25% na asortyment serii BIO  OCHRONA BIO  PIELĘGNACJA*.

Zapraszamy serdecznie!

*Rabat nie łączy się z dodatkowymi upustami; rabat nie dotyczy BIO obroży.

czytaj więcej

Zmiana nazwy i niektórych danych firmy

12 października 2017

W dniu 4 października b.r., w związku ze zmianą Właściciela firmy, nastąpiła zmiana w nazwie przedsiębiorstwa, zmianie uległy również numery NIP, REGON oraz numery kont bankowych do wpłat. czytaj więcej

PESS w telewizji

06 października 2014

Oto nasz pierwszy spot reklamowy! Miłego oglądania :)

czytaj więcej

Zwalczanie pasożytów bytujących na skórze i w sierści zwierzęcia

10 lipca 2014

Najczęściej spotykanym pasożytem u psów i kotów są pchły, kolejnym często spotykanym pasożytem są kleszcze, inne występują rzadziej.
Z uwagi na zasadnicze różnice w zachowaniu i odporności tych pasożytów metody ich zwalczania też różnią się znacznie i wymagają odrębnego omówienia.

czytaj więcej

Jak racjonalnie walczyć z kleszczami u psów

12 stycznia 2008

Kleszcze z uwagi na to iż powodują zakażenia szeregiem chorób zakaźnych i inwazyjnych, groźnych dla  zdrowia a nawet życia zwierząt i ludzi nimi zarażonych, są pasożytami, przed którymi szczególnie należy chronić naszych czworonożnych przyjaciół.

czytaj więcej

Produkt biobójczy czy lek weterynaryjny

06 września 2011

W ostatnim okresie zostały wygaszone zezwolenia na produkcję szeregu preparatów biobójczych służących do zwalczania pasożytów u zwierząt oraz w higienie sanitarnej. Preparaty te to produkty biobójcze o uznanej jakości, wysokiej skuteczności od lat znajdujące się na rynku. Są to preparaty takie jak obroże owadobójcze, szampony owadobójcze, zasypki owadobójcze, płynne preparaty owadobójcze, aerozole owadobójcze i preparaty typu spot-on zawierające jako substancje czynne amitraz, bioresmetrynę, diazinon, propoksur.

czytaj więcej

Rzetelna Firma

21 października 2011

Jesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNA Firma - Sprawdź naszą rzetelność

czytaj więcej

Projekt EFS

26 września 2012

Wytwórnia Chemiczna PESS, 22 sierpnia 2012 r. otrzymała informację o przyjęciu do realizacji projektu dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 8.1.1. Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

czytaj więcej

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.