BIO Produkty pielęgnacyjne

Produkty pielęgnacyjne (kosmetyki dla zwierząt) to kategoria preparatów dla zwierząt domowych (psów i kotów), których skład oraz właściwości oparte są na naturalnych surowcach pochodzenia roślinnego. Zawarte w produktach pielęgnacyjnych składniki wykazują m. in. bardzo dobre właściwości antyseptyczne, pielęgnacyjne i łagodzące, dzięki czemu nadają sierści wspaniały wygląd, błyszczący włos oraz poprawiają ogólną kondycję skóry.

W sprzedaży dostępne są dwie linie produktów pielęgnacyjnych: BIO PIELĘGNACJA i BIO OCHRONA.
Produkty serii BIO OCHRONA nie tylko doskonale pielęgnują skórę i sierść naszych pupili ale również pełnią funkcję zabezpieczającą. Mechanizm ich działania ochronnego jest różny. W produktach takich jak BIO-obroża, BIO-szampon, BIO-zasypka, BIO-preparat wykorzystano naturalne właściwości olejków eterycznych, których zapach działa odpychająco na insekty, tym samym zapobiegając ich inwazji. W produktach BIO-spot on (krople) zastosowano substancje, które w sposób mechaniczny unieszkodliwiają owady już znajdujące się na zwierzęciu.
BIO-produkty świetnie sprawdzą się w walce z pasożytami zewnętrznymi stosowane jako “terapia szokowa” jak również profilaktycznie u zwierząt niemających pasożytów, rzadko narażonych na kontakt z innymi zapchlonymi zwierzętami, u zwierząt młodych od 9 tygodnia życia, suk ciężarnych i karmiących oraz u zwierząt w trakcie rekonwalescencji lub mających bliski kontakt z dziećmi. Produkty te nie wywołują oporności u owadów, i mogą być stosowane ciągle.

NASZE PRODUKTY ZNAJDZIECIE PAŃSTWO W DOBRYCH HURTOWNIACH I SKLEPACH ZOOLOGICZNYCH.