Prezentujemy Państwu dwie nowe linie obroży owadobójczych dla psów i kotów –  CONTRA-TIX oraz FLEA- KIL. Nowe serie cechuje wysoka skuteczność potwierdzona badaniami. Do końca sezonu specjalny rabat na wszystkie obroże serii 25%*.

CONTRA-TIX jest obrożą tylko dla psów, dostępną w trzech rozmiarach – dla dużych, małych i średnich ras. FLEA-KIL natomiast jest obrożą owadobójczą przeznaczoną zarówno dla kotów jak i psów. Ten produkt również występuje w trzech rozmiarach.
Obroża owadobójcza CONTRA-TIX przeznaczona jest do ochrony psów przed kleszczami znajdującymi się na zwierzęciu oraz w jego bliskim otoczeniu. Wyniki badań CONTRA-TIX w pierwszym miesiącu ciągłego stosowania obroży, wykonane i potwierdzone przy rejestracji produktu, wykazały ponad 90-procentową skuteczność ochrony. Działanie produktu rozpoczyna się już w ciągu kilku godzin od założenia obroży. Kleszcze nie mają żadnych szans!
FLEA-KIL jest obrożą owadobójczą przeznaczoną do zwalczania insektów, głównie pcheł pojawiających się na naszym pupilu i w jego okolicy. Skuteczność biobójcza tej obroży osiąga 100% już po 20 minutach od momentu jej założenia na szyję zwierzaka i utrzymuje się na poziomie 100% przez okres 90 dni ciągłego stosowania produktu.
Starannie dobrana formuła aktywnych substancji biobójczych w naszych obrożach działa stale i niezmiennie od momentu założenia obroży na szyję zwierzęcia, chroniąc go przed pasożytami.
Obie obroże są całkowicie odporne na działanie wilgoci. Ich zmoczenie nie zmniejsza skuteczności działania. Podczas kontaktu z wodą nie tracą swoich właściwości, a substancje w nich zawarte działają w sposób ciągły z taką samą siłą.
Tutaj znajdą Państwo prezentację wszystkich produktów:  https://pess.eu/kategoria-produktu/obroze-owadobojcze/
Możesz mieć pewność, że Twój przyjaciel będzie bezpieczny, a Ty spokojny o jego zdrowie i komfort!
PESS z miłości do zwierząt.
*Rabat nie łączy się z innymi promocjami